VAİLLANT VUW 286-5-3 28 KW YOĞUŞMALI KOMBİ - Yoğuşmalı Kombi | Yoğuşmalı Kombiler | Kombi Klima Deposu | Türkiye'nin Isıtma ve Soğutma İklimlendirme Deposu
6.019 TL
Nakit: 5.839 TL ( %3 İndirim )
Sepete Ekle
Hemen Al

Vaillant ecoTEC Pro Tam Yoğuşmalı Kombiler A ısıtma enerji verimliliği ile yüksek tasarruf sağlıyor. Size de evinizin keyfini çıkarmak kalıyor.

Vaillant ecoTEC Pro Tam Yoğuşmalı Kombiler Konfor ve Tasarrufu bir arada sunuyor.

A sınıfı ısıtma enerji verimliliğine sahip ecoTEC Pro Tam Yoğuşmalı Kombiler, özel olarak dizayn edilmiş hidrolik yapısıyla tasarruflu ve çevre dostu kullanım sağlar. Otomatik kapasite ayarı ile cihaz, evin o anki ısı ihtiyacını otomatik olarak hesaplayarak buna uygun kapasitede çalışır ve önemli ölçüde enerji tasarrufuna imkan sunar.

Dilediğiniz an Hızlı ve Yüksek Konforlu Sıcak Su Vaillant ecoTEC Pro Tam Yoğuşmalı Kombiler ile çok kolay!

https://www.vaillant.com.tr/downloads/people09-4466-01-440-1342397.jpg

XL seviyesinde konforlu sıcak su sağlayan ecoTEC Pro tam yoğuşmalı kombi, aqua konfor teknolojisi ile anında sıcak su sağlarken aqua sensör teknolojisi ile 1,5 lt/dk debilerde dahi sıcak su ihtiyacınızı kusursuz şekilde karşılar. Tüm bunları yaparken A enerji verimliliğinde çalışır ve yüksek tasarruflu kullanım sunar.

 

 

 

Paslanmaz Çelik Eşanjörü ile ecoTEC Pro Tam Yoğuşmalı Kombiler Kanıtlanmış Uzun Ömürlü Kullanım Sağlıyor.

https://www.vaillant.com.tr/downloads/whbc11-1312-02-440-1341410.jpg

Atık gaz kollektörü entegreli paslanmaz çelik yoğuşmalı ısı eşanjörü ile yüksek verim ve uzun ömürlü kullanım sağlar. 13 plakalı eşanjör ve aqua konforu ile yüksek sıcak su konforu sunar.

 

 

 

 

Estetik ve Ergonomik Kumanda Paneli Sayesinde Hem Kullanım Kolaylığı Sağlar Hem de Evinize Şıklık Katar.

https://www.vaillant.com.tr/downloads/whbc11-1700-01-440-1342398.jpgLCD ekran ile cihazın çalışma fonksiyonlarını izlenebilir, kolaylıkla kumanda edilebilir, sistem parametrelerinin ayarlanabilir ve arızaların kolay tespiti sağlanır.

 

 

 

 

ecoTEC Pro Tam Yoğuşmalı Kombiler Kontrol Cihazları ile Ekstra Konfor, Ekstra Tasarruf Sağlar.

 

Ohttps://www.vaillant.com.tr/downloads/control11-3416-02-440-1342399.jpgpsiyonel olarak kullanılan modülasyonlu oda termostatları ve dış hava duyargalı kontrol cihazları ile konfor şartlarını hassas olarak ayarlarken beraberinde ekstra tasarruf sağlamaktadır.

 

 

 

Tam Yoğuşmalı Kombi nedir?

https://www.vaillant.com.tr/downloads/tamyogusmalikombi-703817.jpg

Atık gaz, konvansiyonel cihazlarda bacadan doğrudan atılırken, tam yoğuşmalı cihazlarda bacadan atılmadan önce sisteme geri kazandırılarak ilave verim elde edilir. Bu sayede çevreye atılan atık gaz miktarı azalarak hava kirliliğinin önüne geçilir. ecoTEC pro tam yoğuşmalı kombi Avrupa'da Eylül 2015'te zorunlu olarak yürürlüğe girmiş olan ERP yönetmeliğinin tüm verimlilik şartlarını sağlamaktadır. Tam yoğuşmalı kombiler, yalıtımlı binalarda otomatik kontrol cihazları ile kullanıldığı takdirde, eski kombilere kıyasla doğalgaz tüketiminde %30’a varan tasarruf sağlayabilir.

İlgili Ürünler

Ürünler yükleniyor

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor