VAİLLANT VUW 376/5-5 YOĞUŞMALI KOMBİ - Yoğuşmalı Kombi | Yoğuşmalı Kombiler | Kombi Klima Deposu | Türkiye'nin Isıtma ve Soğutma İklimlendirme Deposu
8.773 TL
Nakit: 8.510 TL ( %3 İndirim )
Sepete Ekle
Hemen Al

Vaillant ecoTEC Plus Tam Yoğuşmalı Kombiler Benzersiz Tasarruf Ve Konfor Deneyimi Sunuyor.
Vaillant ecoTEC Plus tam yoğuşmalı kombiler A enerji verimliliği ile modern ısıtma ve sıcak su konforu için geliştirilmiş çözümler sunar.
Hem tasarruf hem de konfor lüksünü aynı anda yaşatmayı başaran ecoTEC Plus Tam Yoğuşmalı kombiler ısıtmada A enerji verimliliği ulaşır, size ve ailenize evinizin konforunu yaşamak kalır.
Yüksek Güç ve Akıllı Mikro Depolama İle Bol Miktarda ve Anında Sıcak Su Konforu Sunuyor.
https://www.vaillant.com.tr/downloads/whbc11-3402-01-440-1341409.jpg
XL seviyesinde konforlu sıcak su sağlayan ecoTEC Plus tam yoğuşmalı kombi, aqua konfor ve ekstra NTC sensörleri ile anında sabit sıcaklıkta kullanım suyu konforu sağlar, size bu konforun keyfini yaşamak kalır. Tüm bunları yaparken A enerji verimliliğinde çalışır ve yüksek tasarruflu kullanım sunar.
Paslanmaz Çelik Eşanjörü ile ecoTEC Plus Tam Yoğuşmalı Kombiler Uzun Yıllar Evinize Eşlik Eder.
https://www.vaillant.com.tr/downloads/whbc11-1312-02-440-1341410.jpg
Paslanmaz çelik eşanjörü ile kanıtlanmış uzun ömürlü kullanım sağlayan ecoTEC Plus Tam Yoğuşmalı Kombiler aynı zamanda sunduğu yüksek verim ile ev ekonominize katkı sağlar.
 
Otomatik Kapasite Ayarı ile Ekstra Tasarruf İmkanı Sunuyor
https://www.vaillant.com.tr/downloads/people09-4407-01-440-1341411.jpg
Vaillant ecoTEC Plus tam yoğuşmalı kombiler evinizin o anki ısı ihtiyacını otomotik hesaplayarak 1/5 gibi geniş bir modülasyon aralığı ile en uygun kapasitede çalışır ve ekstra tasarruflu kullanım sağlar.
 
Kompakt Boyutları Sayesinde Kolay Montaj İmkanı Sunarken, Ergonomik ve Estetik Tasarımı ile Evinizin Şıklığını Tamamlar
https://www.vaillant.com.tr/downloads/whbc15-32562-01-440-1342396.jpg
Vaillant ecoTEC Plus Tam Yoğuşmalı Kombiler ergonomik metal ön kapağa sahiptir. Bu özelliği ile kolayca temizlenir ve estetik bir görünüm sunar. Ayrıca kompakt boyutları ile hem kolay montaj hem de alandan tasarruf etme imkanı sunar.
 
Tam Yoğuşmalı Kombi nedir?
https://www.vaillant.com.tr/downloads/tamyogusmalikombi-703817.jpg
Atık gaz, konvansiyonel cihazlarda bacadan doğrudan atılırken, tam yoğuşmalı cihazlarda bacadan atılmadan önce sisteme geri kazandırılarak ilave verim elde edilir. Bu sayede çevreye atılan atık gaz miktarı azalarak hava kirliliğinin önüne geçilir. ecoTEC Plus tam yoğuşmalı kombi Avrupa'da Eylül 2015'te zorunlu olarak yürürlüğe girmiş olan ERP yönetmeliğinin tüm verimlilik şartlarını sağlamaktadır. Tam yoğuşmalı kombiler, yalıtımlı binalarda otomatik kontrol cihazları ile kullanıldığı takdirde, eski kombilere kıyasla doğalgaz tüketiminde %30’a varan tasarruf sağlayabilir.
 

İlgili Ürünler

Ürünler yükleniyor

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor